Szybkie bieganie na tartanie za nami!

21 wrześnie odbyła się Kleszczewska Tartanowa Piątka. W jej ramach rozegrane zostały biegi dla dzieci oraz bieg główny na dystansie 5000 m. Łącznie wystartowało blisko 100 osób.

Najszybszym zawodnikiem na najdłuższym dystansie okazał się Marcin Witkowski, który po samotnym biegu uzyskał czas 16:13. Mateuszowi Brylewskiemu drugie miejsce zagwarantował rezultat 16:40. Podium uzupełnił Kamil Matyja z czasem 17:06.

Wśród Pań najszybsza była Diana Dawidziuk - Gosk z czasem 17:58. Drugie miejsce wybiegała Dominika Kłoda, która 12,5 okrążeń pokonała w 19:03. Na najniższym stopniu podium stanęła Agnieszka Ślebioda uzyskując czas 21:01.

Wszystkim bardzo gratulujemy!

Dziękujemy, za udział w naszej imprezie. Mamy nadzieję, że się podobało. Jeśli chcą się Państwo podzielić swoimi uwagami na temat zawodów, zachęcamy do kontaktu mailowego kleszczewobiega@gmail.com.

Jesteśmy ciekawi Państwa opinii na temat biegu oraz czy warto organizować zawody na stadionie.